دزدگیر اماکن | برای محافظت از مکان های شما +دزدگیر GZA

دزدگیر اماکن چیست ؟

دزدگیر اماکن
دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن یک سیستم امنیتی بسیار عالی جهت ایمنی بیشتر در ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی می باشد. در واقع با بهره گیری از سیستم دزدگیر اماکن از سرقت و ورود افراد ناشناس می توانید جلوگیری نمایید و یا روند سرقت را برای سارقان دشوار کنید.

به طور کلی دزدگیرانواع مختلفی دارد ، قطع به یقین شما با دزدگیر خودرو آشنایی داشته و دراینجا نیازی به توضیح درباره روند و عملکرد آن نداریم ، اما دزدگیر اماکن ،دستگاهی جهت کنترل ورود و خروج افراد و امنیت بیشتر یک ساختمان طراحی شده است .

همان طور که در بالا اشاره کردیم ، دزدگیر اماکن تاثیر به سزایی درایجاد امنیت بیشتر در ساختمان های پر رفت و آمد و یا ساختمان هایی که بایدسیستم امنیتی بیشتر در آن ها رعایت شود و نیازمند امنیتی خاص هستند مورداستفاده قرار می گیرد .

دزدگیر اماکن دارای سنسور هایی می باشد که در زمان خطر به صدا در آمده و ساکنین را از ورود اشخاصی ناشناس آگاه میسازد.ناگفته نماند که دزدگیر مکان نیز با دو مدل برای زنگ سیم کارت و تلفن ثابت طراحی شده است.مهمترین و پرکاربردترین سنسور در آژیر مکان یک حسگر تشخیص حرکت است.

این سنسور در واقع یک سنسور زیر مادون قرمز است که حتی کوچکترین حرکت را به راحتی تشخیص می دهد. شما می توانید از این سنسور در هر جایی از ساختمان استفاده کنید، ورودی ها، بالکن ها، راه روها مکان هایی هستند که می توانید این سنسورها را به آن متصل کنید.

در واقع سیستم دزدگیر مزاحم ساختمان قابلیت تشخیص ترافیک غیرمجاز را دارد و شما را از نفوذ افراد ناشناس به ساختمان اداری، منزل یا تجاری شما مطلع می کند. از یک آژیر بلند یا با اتصال به تلفن همراه شما، حرکات مشکوک را گزارش می دهد.در واقع، با Building Intruder Alarm چندین رله خروجی رایگان در دسترس دارید و می توانید آن را فعال یا غیرفعال کنید. آنها را از راه دور با وصل کردن آنها به سیستم روشنایی یا گرمایش خانه خود بفرستید.

عملکرد دزدگیر اماکن :

عملکرد اصلی دزدگیر اماکن جهت امنیت و بالابردن آرامش در مکان هایی مانند منازل ، کارخانه ها ، انبارها ، مکان های نظامی و … می باشد ، همانطور که در بالا اشاره کردیم ، این مدل دزدگیر ها دارای یک حسگر است که قابلیت تشخیص ضربه و حرکت را داشته و در صورت
بروز ضربه و یا حرکت ، دزدگیرها فعال شده و هشدار می دهند .هشدار نیز به صورت پخش آژیر و یا تماس (اگر روی خط تلفن ست کرده باشید) با تعریف شملاره به دستگاه (20-2 شماره تلفن) می باشد.

دزدگیر اماکن در دو مدل تلفن ثابت و یا سیم کارتی همانطور که در بالا اشاره کردیم طراحی شده است ، به این صورت که از طریق قرارگیری سیم کارت می تواند از طریق sms و یا حتی تماس تلفنی شخص را مطلع سازداما صفحه اصلی سیستم باید در مجاورت منبع انرژی و یک خط تلفن نصب گردد.

برای اینکه سیستم شما رد زمان قطع شدن برق نیز به راحتی کار کند باتریدر نظر گرفته شده است که اصولا این باتری تاریخ انقضای دو ساله دارد .شایان ذکر است بدانید به سیستم دزدگیر اماکن می توانید حس گر نشت گاز ،دوربین های مدار بسته ، حسگر اعلام حریق را اتصال نمایید .

بهترین دزدگیر منزل:

دزدگیر خانه ارزان با گارانتی و خدمات پس از فروش که می توانید از جی زد ای (GZA) دریافت کنید

لوازم جانبی سیستم‌های هشدار نفوذ:

با خرید سیستم‌های هشدار نفوذ یک بسته کامل دریافت می‌کنید. از خدماتی که به شما عزیزان ارائه می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات بسته هشدار نفوذی با Elektroberter همراه باشید.

تلفن:

یکی از اجزای اصلی بسته، محل قرارگیری تلفن است. می‌توانید بین شماره‌گیر سیم‌کارت و شماره‌گیر معمولی در مکان‌های دزدگیر یکی را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخابگر سیم کارت و انتخابگر معمولی با ما همراه باشید:

انتخاب کننده سیم کارت:

همانطور که از نام آن پیداست، می توانید از انتخابگر سیم کارت یا استفاده کنید. سیم کارت با استفاده از زنگ ضد سرقت با استفاده از تلفن همراه همراه با تلفن ثابت. این تلفن بسیار انعطاف‌پذیر این امکان را فراهم می‌آورد که در صورت قطع شدن یکی از خطوط تماس ، هشدار تماس برای شخص در خط دیگری ارسال شود.

تلفن سیم‌کارتی به شما امکان می‌دهد سیستم را از راه دور مسلح یا غیرفعال کنید.